Snaptu

Snaptu 1.7

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Zmień swój telefon w internetowy tablet a'la iPhone

Program Snaptu nie jest już rozwijany. Jego następcą jest aplikacja Facebook na każdy telefon. Można ją pobrać klikając tutaj. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wygodny interfejs w stylu iPhone
  • Możliwość personalizacji
  • Wygodna obsługa serwisów Facebook i Twitter

Wady

  • Brytyjskie predefiniowane RSS

Bardzo dobry
8

Program Snaptu nie jest już rozwijany. Jego następcą jest aplikacja Facebook na każdy telefon. Można ją pobrać klikając tutaj.

Snaptu to aplikacja zmieniająca telefon w wygodne urządzenie internetowe. Zamiast męczyć się z niewygodną przeglądarką, możemy łatwo korzystać z popularnych usług w interfejsie przypominającym iPhone'a.

Snaptu zapewnia błyskawiczny dostęp do narzędzi takich jak Facebook, Twitter, Picasa, Flickr oraz szeregu źródeł RSS. Niestety te ostatnie są przystosowane głównie do użytkowników z Wielkiej Brytanii. Aby uruchomić interesujący nas serwis wystarczy kliknąć na jego ikonę.

Program Snaptu można łatwo dostosować do swoich upodobań, wybierając jakie ikony mają pojawiać się na ekranie. Hasła do serwisów wymagających logowania można wprowadzić tylko raz i zapisać je w programie. Oczywiście Snaptu nie pozwoli nam na pełne wykorzystanie aplikacji internetowych, jednak w zupełności wystarcza do sprawdzania najświeższych wiadomości, przeglądania i komentowania zdjęć czy korespondencji ze znajomymi.

Część informacyjna Snaptu koncentruje się na brytyjskich użytkowników, mamy tu m.in. Guardiana, brytyjskie wyniki sportowe (krykiet!), czy przewodnik po brytyjskich pubach. Jeśli nie planujesz emigracji na Wyspy, taki zestaw może Cię nieco zrazić. Na szczęście programik pozwala na dodawanie własnych źródeł RSS.

Warto wypróbować tą aplikację. Snaptu to bardzo wygodny sposób na korzystanie z internetu przez telefon.